گروه انسانهای سبز "صلح و عدالت برای زندگی"

غیر سیاسی، دولتی، مذهبی و قومی با هدف گسترش فعالیتهای انسان دوستانه و زیست محیطی در جامعه و معرفی گسترده تر تاریخ، فرهنگ، صلح و نوعدوستی ایرانیان که ریشه در اندیشه نیاکانمان دارد


سوسوی فانوس در تاریکی از تیزی شمشیر برنده تر است، پس در نبرد با تاریکی شمشیر نکشید فانوس بی افروزید تا فروغ فانوس ها تاریکی را نابود نماید.

۳ هزار محیط ‌بان در سطح کشور فعالیت دارند

فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست گفت: ۳۰۰۰ محیط بان در سطح کشور فعالیت دارند البته حفظ محیط زیست با توجه به پراکندگی شهرها و مناطق با این تعداد محیط بان قابل قبول نیست.
جمشید محبت خانی دیروزدر دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر فرهنگ‌سازی و آگاه‌سازی مردم در حوزه محیط زیست اظهار کرد: مقام معظم رهبری همواره بر موضوع اقتصاد سبز تاکید دارند لذا ما باید این مهم را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
وی با اشاره به این که اگر در حوزه آب در کشور فرهنگ‌سازی صورت نگیرد طی سال‌های آتی دچار بحران خواهیم شد، گفت: محیط زیست کشور را باید مدیریت کنیم و به سمت احیا و تحقق ۸۰ میلیون نفر محیط بان در کشور حرکت کنیم.
محبت‌خانی با اشاره به این که تحقق شعار ۸۰ میلیون محیط بان از دیگر اهداف سازمان حفاظت محیط زیست است، اظهار کرد: اگر مردم در حوزه محیط زیست نقش بپذیرند و احساس دغدغه کنند، بقای بشریت دیگر تهدید نخواهد شد.
فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست با بیان این که باید در حوزه مهدهای کودک، مدارس و دانشگاه‌ها در راستای احیا و حفظ محیط زیست برنامه طراحی کنیم، اظهار کرد: اداره کل محیط زیست خراسان جنوبی جزء برترین و موفق‌ترین ادارات در سطح کشور است. با توجه به موفقیت بسیار بالای استان خراسان جنوبی در حوزه محیط زیست احتمالا در آینده فرمانده یگان حفاظت استان‌های کشور را به مدت ۱۰ روز جهت آموزش به استان خراسان جنوبی اعزام می‌کنیم.
محبت خانی با اشاره به این که ۱۲۰ محیط بان در راستای مبارزه با متخلفان محیط زیست در کشور به شهادت رسیده‌اند، یادآور شد: اقدامات خوبی در حوزه ایمنی همچون جلیقه‌های ضد گلوله برای محیط بانان تا پایان سال جاری انجام می‌شود.

انتقادات و پیشنهادات (0)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

سخن اول: اینجا ایران است، سرزمین اهورایی و قلب چندین هزار ساله تاریخ دنیا و دارای تمدنی کهن با مردمانی یگانه پرست و صلح جو با اندیشه های انسانی و میهن پرستانه از کورش هخامنشی تا شهید فهمیده و انسانهای بزرگی که برای در احتزاز ماندن پرچم این مرز و بوم کهن جانفشانی ها نمود و زین پس نیز خواهند نمود و اگر هزاران هزار سپاه اسکندر و تازی و مغول به ایران تاخت آورند، ما همچون برف در تاریخ و فرهنگ غنی نیاکانمان ذوب میگردیم تا دوباره...... ادامه

سخن دوم: من از مرز بین کشورها و تبعیض بین انسانها بیزارم، از فقر بیزارم، از بی عدالتی بیزارم، از تبعیض بین زن و مرد بیزارم، از ستم بیزارم، از بند بیزارم، از زنجیر بیزارم، از زندان بیزارم، از کشتن انسانهای بیگناه بیزارم، از هر چه و هر که آزادی  و عدالت را ... ادامه

برگزار کننده تورهای ملی میهنی گردشگران پارسی

رکورددار ایران و دنیا با حداقل 55 هزار کیلومتر رکاب زدن

تبادل لبنک

با شما سبز می اندیشیم و سبز می مانیم